Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat mutlu evliliğin sırrını açıkladı!

Oyuncu çift Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat, 2010’da ‘Gönülçelen’de oynarken tanışmış; 2017’de aşk yaşamaya başlamıştı. İkili, 2020’de nikah masasına oturmuştu.

“BEBEK GELİRSE HOŞ GELİR”

Geçtiğimiz aylarda Nişantaşı’nda görüntülenen Bayat, çocuk soruları üzerine, “Bir gün isterim, neden olmasın? Ne zaman bilmiyorum, bunun planı yapılmıyor. Zaten kadınlar hem çalışıp hem de çocuklarını büyütüyorlar. Gelirse bebek hoş gelir” ifadelerini kullanmıştı.

Zeynep Tuğçe Bayat ve Cansel Elçin, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.

“HAVAMIZ DEĞİŞSİN DİYE DIŞARI ÇIKTIK”

Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikiliden Bayat, gıda zehirlenmesi yaşadığını söyleyerek; “Yediklerimize dikkat edelim, sebze ve meyvelerimizi iyi yıkayalım. Bayağı bir kötü olduk, Cansel de aynı şekilde gıda zehirlenmesi yaşadı. Şimdi daha iyiyiz, biraz toparlandık ve havamız değişsin diye dışarı çıktık” şeklinde konuştu.

“ANI YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Gazetecilerin, “Örnek gösterilen bir çift olarak mutlu evliliğiniz sırrı nedir?” sorusuna ünlü çift, şu ifadeleri kullandı:

Anı yaşamaya çalışıyoruz, geçmişi olabildiğince düşünmemeye çalışıyoruz. Birbirimizi saygıyla seviyoruz, birbirimizi her konuda destekliyoruz. Birine güvenebilmek çok zor, hazır bulmuşken de sımsıkı sarılıp birbirimizin değerini biliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x